Останні новини

ВІТАЄМО В КОМАНДІ ІВАНА ПАВЛЮХА!

Черговим новачком відниківського «Темпа» став 26-річний захисник Іван Павлюх.

Він народився 17-го січня 1997-го року в місті Львові. З 8-ми років займався футболом у школі львівських «Карпат» під керівництвом Василя Леськіва, який сьогодні тренує ФК «Темп» (Відники/Зубра).

Іван Павлюх має досвід виступів на професіональному рівні – за ФК «Львів U-19», рівненський «Верес U-19», потрапляв до заявки основної команди з Рівного в УПЛ, однак не дебютував у її складі. У Прем'єр-лізі Львівської області захищав честь СКК «Демня», СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир), ФК «Куликів» та ДЮШ «Львів»/СКК «Демня».

З «Демнею» в сезоні-2019 ставав бронзовим призером чемпіонату Львівщини, тричі вигравав Меморіал Ернеста Юста – в сезоні 2019-го, а також 2020-го і 2022-го років – у періоди об'єднання «Демні» відповідно з підмонастирським «Феніксом» і ДЮШ «Львів».

«До «Темпа» мене запросили президент клубу Іван Степанович Лущ і старший тренер Василь Іванович Леськів. З більшістю хлопців у команді я добре знайомий. Зокрема з Романом Лебедем, Святославом Гірним, Віктором Барабашем, Володимиром Скотаренком ми займалися в одному класі у футбольній школі. Дуже радий їх бачити і знову разом грати в одному колективі. Не перший рік я знайомий із наставниками «темпівців» Василем Івановичем Леськівим і Тарасом Володимировичем Чопиком, під керівництвом якого я виступав за «Верес U-19». Атмосфера в «Темпі» сприяє тому, аби знову боротися за призові місця й нові трофеї», – зазначив Іван Павлюх у розмові з клубною прес-службою.

Нагадаємо, що раніше ФК «Темп» (Відники/Зубра) підсилився голкіпером Назарієм Лазарським, захисником Олегом Сидоровим і півзахисником Олегом Шандрою.
Новини клубу Інтерв'ю