Останні новини

«ТЕМП» ПОМІРЯЄТЬСЯ СИЛАМИ З ЧЕМПІОНОМ ЛЬВІВЩИНИ

Найближчої неділі в рамках третього туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області наша команда зіграє на виїзді проти «Юності» з Верхньої та Нижньої Білок.

Це протистояння цілком можна вважати центральним у третій ігровий день. У попередніх двох поєдинках обласної «прем'єрки» «білки» поповнили свою скарбничку 6-ма заліковими балами, здолавши львівську «Погонь» (4:0) і брюховицький «Легінь» (1:0).

Нагадаємо, що торік «темпівці» двічі зустрічалися з «Юністю» – у вирішальному раунді Прем'єр-ліги Львівщини, коли зіграли внічию 2:2 і, як згодом виявилося, стали єдиним колективом, який у сезоні-2022 забрав очки в новоспеченого 5-разового чемпіона Львівської області, а також у фіналі Кубка Львівщини, де зазнали поразки з рахунком 1:3.

– Очікую хорошу бойову гру, – ділиться своїми очікуваннями від найближчої дуелі з Верхньою/Нижньою Білкою нападник відниківського «Темпа» Олег МАЇК. – «Юність» – дуже хороший суперник, 5-разовий чемпіон Львівської області як-не-як. У будь-якому випадку ми їдемо в Білку за 3-ма очками! Налаштовуємося на цей матч, як і на інші ігри чемпіонату, нічого особливого.

Спекотну битву на футбольному полі передбачає і наш голкіпер Назарій ЛАЗАРСЬКИЙ: – Готуємося у звичному режимі. Додаткової мотивації нам не потрібно, адже титули «Юності» говорять самі за себе. Особисто в мене мотивація на такий матч украй серйозна. Ще коли я грав за «Демню», наші протистояння з «білками» можна було порівняти з гладіаторськими боями, до того ж досі пам’ятаю, як п'ять років тому на останній секунді «білки» вкрали в «Демні» з-під носа золоті медалі Прем'єр-ліги Львівщини, тому я по-футбольному злий і голодний до перемоги! В цьому поєдинку на перший план вийдуть бійцівські якості, особливо зважаючи на те, що гратимемо на полі суперника, а там поле маленьке, нестандартне, тож боротьби буде багато. Важливо її не програти, тоді можна сподіватися на позитивний результат. Усі хлопці розуміють важливість цього протистояння, наша команда готова дати бій!
Новини клубу Турніри/Ліги