Останні новини

Знову перемагаємо «Легінь»!

Поступаючись за ходом гри 0:2, наша команда в товариському матчі на стадіоні «Школяр» у Львові здобула вольову перемогу над брюховицьким «Легенем» – 4:3.
Стартовий склад «Темпа»: Андрій Жук, Назар Стебельський, Володимир Скотаренко, Віталій Максимець, Ростислав Боберський, Святослав Гірний, Олег Шандра, Олег Чурко, Віктор Барабаш, Роман Лебедь, Олег Маїк
У першій 10-хвилинці команда з Брюхович вийшла вперед: Володимир Гайковий вийшов сам на сам з Андрієм Жуком і відправив м'яча в сітку – 0:1. Невдовзі він в аналогічному стилі подвоїв перевагу своєї команди – 0:2. Ще до перерви Олег Маїк після пасу п'яткою від Віктора Барабаша скоротив відставання до мінімуму – 1:2.

У другому таймі наставник відниківців Василь Леськів дав шанс проявити себе й іншим гравцям. В одному з моментів Роман Савран вистрілив із-за меж штрафної площі – 2:2. Згодом «темпівці» завдяки влучному удару Тараса Бугрина з меж карного майданчика схилили шальки терезів на свій бік – 3:2.

Через деякий час Ігор Яценків вирівняв рівновагу – 3:3. Та все ж останнє слово цього вечора було за «Темпом»: Володимир Задорецький на дальній стійці замкнув передачу партнера – 4:3.

Нагадаємо: два тижні тому відниківці вже зустрічалися у спарингу з «Легенем» і переконливо перемогли своїх опонентів (6:2). Також цьогоріч підопічні Василя Леськіва здолали у спарингах СК «Воля» Братковичі (6:1), «Карпати U-19» зі Львова (3:2), поступилися основній команді львівських «Карпат» (0:4), юніорам рівненського «Вереса» (1:4) та київській «Оболоні» (1:3).

В неділю, 5-го березня, наша команда планує зіграти у Львові товариський поєдинок проти ФК «Сокаль-Датський текстиль».
Турніри/Ліги