Останні новини

«Темпівці» поступилися в Миколаєві

Цього тижня наша команда в рамках підготовки до нового обласного чемпіонату зіграла на стадіоні «Ювілейний» товариський поєдинок із представником Прем'єр-ліги Львівщини – «Миколаєвом». «Темп» першим відкрив рахунок у цій зустрічі, але в підсумку зазнав поразки – 2:5.
Стартовий склад «Темпа»: Лазарський Назар, Стебельський Назар, Слав'як Назарій, Максимець Віталій, Яворський Зіновій, Боберський Ростислав, Бекерський Ігор, Шандра Олег, Лебедь Роман, Маїк Олег, Задорецький Володимир
Наставники обох колективів вирішили поекспериментувати, тож звітне протистояння проходило в доволі незвичному форматі – три тайми по 30 хвилин. У середині другої 30-хвилинки відниківці вийшли вперед: Олег Маїк на дальній стійці у підкаті замкнув подачу партнера – 1:0.

Схоже, пропущений м'яч розлютив миколаївців, адже надалі вони розписалися у воротах «Темпа» аж 5 разів – забивали Богдан Клим, Іван Федина, Богдан Адам і двічі африканський легіонер Річмонд Чуквуемека. Незадовго до завершення матчу Роман Лебедь прямим ударом зі штрафного довів справу до підсумкових 2:5.

У цьому спарингу головний тренер «темпівців» Василь Леськів не міг розраховувати на декількох ключових гравців, відповідно наша команда зіграла експериментальним складом. Звісно, результат у товариських поєдинках не відіграє особливої ролі, головне у процесі підготовки – виявити і детально проаналізувати власні помилки, аби уникнути їх в офіційних змаганнях.
Новини клубу