Останні новини

ОФІЦІЙНО: У «ТЕМПА» – НОВА ДОМАШНЯ АРЕНА!

Відповідне рішення прийняте в рамках Меморандуму про співпрацю, який на днях підписали президент ФК «Темп» (Відники/Зубра) Іван Лущ і Голова Бібрської територіальної громади Роман Гринус.

«Дружні відносини з Бібрською територіальною громадою в нас зав'язалися давно, – каже Іван ЛУЩ. – Спільно з президентом підмонастирського «Фенікса» Степаном Пилипом і Бібрською міською радою підтримуємо Дитячо-юнацьку футбольну школу «Лідер» імені Юрія Серафимовича Пономарьова у Бібрці. Торік наша команда взяла участь у благодійному футбольному турнірі Бібрської ТГ і таким чином допомогла купити автівку для українських військових. Зараз на Бібреччині, на Перемишлянщині хочуть підняти рівень футболу, адже цей край має славні футбольні традиції. Тож нам, як представнику Прем'єр-ліги Львівщини, запропонували проводити домашні ігри в Бібрці. Ми погодилися, обговорили й узгодили всі моменти. До нас підключилися місцеві підприємці, які хочуть розвивати спорт. Вони фінансово допомагатимуть «Темпу».

На серйозності планів у цьому напрямку наголосив і Роман ГРИНУС: «З паном Іваном Лущем ми знаємося вже не один рік, ідея про співпрацю визрівала давно. Історично Відники тісно пов'язані з Бібркою. Тому запропонували «Темпу» грати в нас. Наші вболівальники завжди радо підтримують відниківську команду. Спільно розробляємо концепцію розвитку футболу на наших теренах, виділяємо на це кошти. Поруч зі стадіоном «Газовик» є новітній відпочинковий комплекс, з яким співпрацюємо. Оновлюємо роздягальні, у принципі вже все зроблено, залишилося облаштувати балкон для відеозйомки матчів. Найближчим часом плануємо обгородити стадіон, змонтувати трибуни з обох сторін і замінити газон у воротарських майданчиках. Також хочемо зробити поряд зі стадіоном іще одне футбольне поле з натуральним покриттям, більш сучасне, аби «Темп» міг розвиватися і в перспективі спробувати свої сили на всеукраїнському рівні».

Нагадаємо: перший поєдинок на «Газовику» відниківці зіграли в неділю, 23-го квітня, розписавши бойові 2:2 в товариській зустрічі з однією з найтитулованіших команд Волині – «Луцьксантехмонтажем №536».

НА ФОТО: президент ФК «Темп» (Відники/Зубра) Іван Лущ і Голова Бібрської територіальної громади Роман Гринус підписали Меморандум про співпрацю.
Новини клубу