Останні новини

ВІТАЄМО В КОМАНДІ ОЛЕГА СИДОРОВА!

Футбольний клуб «Темп» (Відники/Зубра) підсилився захисником Олегом Сидоровим.

Олег Сидоров народився 29-го червня 2003-го року у Львові. Ази футболу опановував у школі львівських «Карпат» під керівництвом першого тренера Геннадія Погорільця. Після закінчення 11-го класу перейшов до команди ФК «Львів U-19», де його тренували Олег Колобич і Тарас Мазур.

У Прем'єр-лізі Львівської області Сидоров захищав кольори ДЮШ «Львів» та ДЮШ «Львів»/СКК «Демня», з об'єднаною командою «Львова» й «Демні» торік виграв Меморіал Ернеста Юста. 2021-го року у складі ФК «Зоря» (Хлопчиці) здобув Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні, розіграш якого проводили на Самбірщині.

«По завершенні минулого сезону мені зателефонував наставник відниківського «Темпа» Василь Іванович Леськів і запропонував грати в його команді. Я обдумав його пропозицію і прийняв рішення допомогти «Темпу» в боротьбі за високі місця, – зазначив Олег Сидоров у розмові з клубною прес-службою. – Тут хороша атмосфера, хлопці допомагають один одному, кожен викладається сповна. Гратимемо до останнього, старатимемося тішити рідних уболівальників перемогами. Дякуємо Збройним Силам України, завдяки яким у складний для нашої країни час можемо займатися улюбленою справою! Слава Україні! Слава Героям!».

Нагадаємо, що раніше ФК «Темп» (Відники/Зубра) підсилився голкіпером Назарієм Лазарським і півзахисником Олегом Шандрою.
Новини клубу