Останні новини

ВІТАЄМО В КОМАНДІ ОЛЕГА ВІХОТЯ!

Ще один голкіпер з'явився у відниківського «Темпа» – ворота нашої команди захищатиме Олег Віхоть.

Народився він 4-го січня 1992-го року у Львові. Футболом розпочав займатися у 12 років у школі львівських «Карпат» (перший тренер Ярослав Кікоть). Після цього підписав контракт з ФК «Львів», за який зіграв 2 поєдинки в Першій лізі України.

З 2014-го року грав за такі команди як «Cosmos Nowotaniec», «Karpaty Krosno», «Oks markiewicza Krosno», які виступали в третьому і п'ятому за силою футбольних дивізіонах Польщі.

На Львівщині Олег Віхоть захищав кольори «Карпат» із Кам'янки-Бузької, львівського «Опору», золочівського «Сокола» і підмонастирського «Фенікса-Стефано».

«У воротарському ремеслі для мене взірцем є колишній голкіпер національної збірної Польщі Артур Боруц, з яким я знайомий особисто. Дуже поважаю його як людину й футболіста, – каже Олег Віхоть клубній прес-службі. – Багатьох партнерів по відниківському «Темпу» я знаю давно, а з тренером відниківців Василем Івановичем Леськівим ми знайомі ще з часу, коли я займався футболом у школі «Карпат». Які в мене очікування від виступів у новій команді? Зайняти в чемпіонаті місце вище, ніж минулого сезону».

Нагадаємо: раніше ФК «Темп» (Відники/Зубра) підсилився голкіпером Назарієм Лазарським, захисниками Олегом Сидоровим та Іваном Павлюхом, півзахисником Олегом Шандрою.
Новини клубу Інтерв'ю