Останні новини

ОФІЦІЙНО: ОЛЕГ ШАНДРА – ГРАВЕЦЬ «ТЕМПА»!

Першим новачком нашої команди в зимове міжсезоння став 26-річний півзахисник Олег Шандра.

Він народився 26-го вересня 1996-го року. Ази футболу освоював у школі львівської «Галичини» (до 2012-го року, перший тренер Василь Сологуб) та СДЮШОР «Карпати» (Львів). На обласному рівні грав за ФК «Лапаївка», «Опір» (Львів), «Юність» (Верхня Білка), СКК «Демня», СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир).

До переходу в «Темп» виступав за давидівський «Корміл». Також захищав честь аматорської збірної Львівської області з футболу. В сезоні 2018-го року за традиційним голосуванням президентів, головних тренерів і капітанів клубів Прем'єр-ліги Львівщини Олега Шандру визнали найкращим півзахисником чемпіонату Львівської області.
«Запросив мене в команду президент «Темпа» Іван Степанович Лущ. Тут хороший, злагоджений колектив на чолі з досвідченими тренерами, які показують результат. У «Темпі» кожен прагне лише перемагати. Багатьох партнерів по команді я знаю, адже неодноразово перетинався з ними на футбольному полі. Хочу приносити користь своїй новій команді й допомагати їй боротися за найвищі місця у всіх турнірах», – зазначив Олег Шандра в розмові з інформаційним центром ФК «Темп» (Відники/Зубра).
Новини клубу Інтерв'ю