Останні новини

ВІТАЄМО В КОМАНДІ АРТУРА КАРНОЗУ!

Найдосвідченішим новачком відниківського «Темпа» в це міжсезоння став 32-річний атакувальний півзахисник Артур Карноза.

Народився Артур 2-го серпня 1990-го року у Дніпропетровську (сьогодні – Дніпро). Карноза – вихованець дніпровського футболу. За його плечима чималий досвід виступів на професіональному рівні у Вищій/Прем'єр-лізі України за такі команди як «Дніпро» (Дніпропетровськ), ПФК «Севастополь», «Карпати» (Львів), «Чорноморець» (Одеса). Також грав за «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка), ФК «Минай», «Альянс» (Липова Долина).

З 2005-го викликався до юнацьких збірних України різних вікових категорій, за які неодноразово відзначався забитими м'ячами. Чемпіон Європи 2009-го року у складі збірної України U-19. Захищав кольори молодіжної збірної України U-21.

«У «Темп» мене покликав Олег Маїк, з яким ми колись грали разом у «Минаї». Я погодився. Наставник «темпівців» Василь Леськів одобрив моє рішення, – розповів клубній прес-службі Артур Карноза. – До цього я виступав за «АГРО-КМР» із Троїцького в Суперлізі Дніпропетровської області. Мені цілком комфортно в «Темпі», все подобається, наша команда має серйозні амбіції. Декого з хлопців знаю ще з часу, коли я виступав за львівські «Карпати». Цікаво спробувати себе у Прем'єр-лізі Львівщини, адже це сильний чемпіонат із боєздатними командами».

Нагадаємо: раніше ФК «Темп» (Відники/Зубра) підсилився голкіперами Назарієм Лазарським й Олегом Віхотем, захисниками Олегом Сидоровим та Іваном Павлюхом, півзахисником Олегом Шандрою.
Інтерв'ю Новини клубу